Доклад монтаж на цифров телевизионен тунер (DVB-T2)

ДОКЛАД: монтаж на цифров телевизионен тунер (DVB-T2)

Здравейте на всички Santavodam! :)

Аз ще напиша кратък доклад относно инсталирането на цифров ТВ тунер DVB-T2 (или известен още като Mobile DTV приемник) - просто често пътуват и понякога искате да гледате своите програми за телевизор (когато се разпада и листа), или просто едно дете да включват канал за деца с карикатури (задушени люлка карикатури на USB флаш устройство)! Решени - zamorochitsya! Четох, търсене и купи!
Информация за цифрова телевизия може да се прочете тук ru.wikipedia.org/wiki/DVB-T2 или скоро ще бъде, както следва:

Цифрова ефирна телевизия и DVB-T2 стандарт

Включва тунер е както следва: на самия тунер, 2 активни антени, дистанционно, кабели, болтове, скрепителни елементи и инструкции!

Така че, ние се нуждаем от обичайните инструменти: лопатката (пластмаса пикап панели без грапавини), допълнителен проводник (да се), защитно покритие за кабели (за окото не нарязани на проводниците натрупаш), изолирбанд или свие тръба (за изолация), клещи, нож отвертки и като него!

1) отстраняване на въздухопроводите около себе си MCHS (куката и развийте винтове 4) - да достигне подложки захранване,
2) зареже блока и да се свързвате жица на + 12V и АСС за храната (дори можете да се свържете с тел Паркинг - но аз не трябва да се) - това е работил тунер само когато главата (в задната предавка се - на снимката с тунера прекъсва)
3) най-важното - трябва да тел антени - 2 броя им и аз положих от всяка страна (антена монтирана в задното стъкло) - това не ме притеснява или нещо застане на пътя,
4) по-нататък - тел сензора за IC контрол тунер (аз му огледало донесе) - направи лесно контрол тунер във всеки интериор точка,
5) Сложете в района MCHS (има достатъчно място - аз съм покоите ключ и тунер без проблеми)
6) по-нататък всички се събират в обратен ред (на първо място проверка, за да се провери)!

Тестван - тя работи страхотно! Улавя 30 канала и 3 радио - това е достатъчно!
Тя работи на паркинга (в движение) и скоростта (до изпитват при скорост от 60km / h и 100km / h - повече не ми трябва)