Делфинариум на Pritytskogo 27 в Минск (цени на билетите Фото) - пътуване блог на почивка в

На оглед в делфинариума в близост до Двореца на лед в Минск поканени две черноморски делфина, две белуга и морж. Делфините живеят повече и морска котка, наистина в шоуто, което ни посети, той не участва.

Walrus - истинска гордост Геленджик Делфинариум в Минск.

Посещение на Делфинариума Геленджик в Минск може да бъде в сряда (17:00) и четвъртък (19:00), петък (15:00, 17:00, 19:00), през почивните дни и официалните празници (11:00, 13:00 15:00, 17:00 и 19:00 часа). Деца до 5 години са безплатни. Между другото, децата ще имат малка изненада - при въвеждане на един получава "Зефир Froot цикли."

В Геленджик делфини живеят и работят 2 делфини

Валс на делфините

Belugas са много красиви и трогателни, макар и малко по-бавно, техните роднини - афала.

Цената на билетите - от 30 000 до 80 000 бели. рубли. Деца под 5 години са безплатни, без седалка. Билети на касата е отворен всеки ден от 9:00 до 19:15 часа. По-добре да си купите билети предварително, за да се избегнат дългите опашки. Цената зависи от сектора и редица. В първия ред има шанс, че публиката ще получи спрей от акробатика, извършена делфини.

Специално търсене на допълнителна Делфинариум услуги:

- Плуване, плуване и общуване с делфини ще струва 450 000 Бр. търкайте. 3 кръг;

- Плуване, плуване и общуване с делфини за 15 минути - 650 000 Бр. търкайте. (+ снимки с делфини като подарък).

Делфините песни, танци, акробатика показват и дори боя. Всеки посетител има възможност да станете собственик на уникален картина боядисани делфини. Чертежът продадена на търг - тя получава този, който е готов да плати голяма сума. По време на посещението ни, картината е била продадена за 270 000 Бр. рубли.

След шоуто, гостите могат да се снимат с делфини Делфинариума. Цената на снимката - 80000 беларуски рубли. рубли. Снимка на вашия фотоапарат, ще струва 50 000 BYR. Въпреки това, той ще трябва да защитава прилично място.

За да стигнете до Делфинариума на Pritytskogo много проста. Това е най-удобно до метрото до гарата. м. "Спорт". Делфинариум Минск е в куполен сграда в непосредствена близост до Двореца на лед.