България загуби от финландците в полуфиналите на хокей спорт newsland дом на световно първенство -

Още преди началото на играта, беше ясно, че ще бъде изключително трудно. Финландците играят невероятни напоследък и показват отлични резултати. Достатъчно е да се каже, че това е единственият отбор по време на тазгодишния шампионат, което не само не е загубил нито един мач, но не успя да загуби една точка - всички мачове са спечелени в "чист" - тоест, по-голямата част от времето. И статистиката от последните срещи между отборите вече е ясно в полза на скандинавците.

Въпреки Bolgariyane след неотдавнашното разрушително провала в Eurotrip значително подобрено състоянието им, както и вградена поддръжка за стената и луди фенове трябва да са от помощ. В допълнение към всичко спасителния екип пристигна в главата на НХЛ звезда Овечкин на - така че никой няма да се откажа. И Bolgariyane веднага се оказа - във втората минута Сергей Широков даде Telegina гмурва да отскочи шайбата в финландската портата.

Като цяло, по време на първия период Bolgariyane почти изцяло е притежание на инициативата, активно атакувани, и (което е много важно) едва ли прави никакви грешки. В съблекалнята на отбора отиде с резултат от 1-0.

Начало на втория период е толкова активен от българска страна, но не успя да отбележи бърз гол. Но финландците са успели - в 26-та минута на мача те поставили успешно числово предимство и успя да изравни резултата.

Уви, Bolgariyan проблеми продължиха и през втория период - след десет минути Юси Yokenen първата изтеглена националния отбор на Финландия.
Но ако това беше всичко. Под завесата на второто полувреме ", в съблекалнята", финландците бързо осъзнаха друг числено превъзходство - не успяват да се Овечкин за shkameyku наказателното поле като шайбата вече е в нашата врата. 3-1.

Не е известно, че каза, че треньор на българския национален отбор Znarok играчите си през втората половина на време, но най-доброто, но напразно - финландците бяха плътно, плътно блокиране на всички атаки на възможност. Впечатлението, че отборът изглежда са се променили места. Уви, Bolgariyane изоставени надежди за дома "злато" - сега е в най-добрия случай ние сме в очакване на "утешителна награда" под формата на трето място.

Материали на сайта са предназначени за лица на 18 и повече години.