Vacancy "Склад" - работи в "Кардинал OOO", Екатеринбург

Изисква компания "Кардинал"

График: Пълен работен ден Образование: полувисше

Екатеринбург, Екатеринбург, транс. Шофьорите, 7B

задължения
Контролира работата на складова разписка, съхранение и дистрибуция на стоки и материали, в зависимост от тяхното местоположение, като се вземат предвид най-ефективно използване на пространството за съхранение, да улесни и ускори извличане на необходимите материали, оборудване и т.н.
Гарантира безопасността на съхраняваните материални активи, спазването на условията на съхранение, правила за регистрация и доставка на кредитни и дебитни документи.
Монитори наличността и надеждността на противопожарно оборудване, състоянието на помещенията, оборудването и инвентара в склада и осигурява своевременното им ремонт.
Организира товарене и разтоварване на склад в съответствие с нормите, правилата и разпоредбите за защита на труда.
Тя предоставя за събиране, съхранение и своевременно връщане към доставчици зареждат подпори. Участва в описа на материалните активи.
Контроли счетоводни складови операции, фиксирани отчети.
Участва в разработването и прилагането на мерки за подобряване на ефективността на съоръженията за съхранение, намаляване на транспортните разходи и съхранение на материалните активи, изпълнението на организацията на съоръжения на съвременните компютърни, комуникационни и свързаност за съхранение.

изисквания
Професионалното образование и професионален опит като мениджър склад поне 1 година, или средната (пълен) общото образование и професионален опит като мениджър склад за най-малко 3 години.

условия
Заетост на официален в съответствие с Кодекса на труда
Социален пакет, приятелски персонал