Vacancy "директор на козметика магазин магнит ()" - работа в "мрежа от магазини магнит", Екатеринбург

Vacancy

от 44 100 до 53 300 рубли значение на работа

График: Пълен работен ден Образование: Завършил

Revda, планини. Revda

Верига магазини "магнит" ви кани на заданието за управител на магазин "Магнит Козметична"

"Магнит" верига от магазини днес, са:
- Един от лидерите на пазара в броя на търговски обекти и на територията, които обхващат в България - 74 клона, повече от 10,000 магазина в повече от 900 големи и малки градове. В момента открити няколко десетки магазини за един месец;
- Повече от 260 000 служители, чиято работа осигурява на купувачите възможност да закупят висококачествени потребителски стоки на разумни цени.
- Над 300 магазина, 4000 служители на района на Свердловск.

задължения
1. Организация и управление на ефективна работа на персонала на магазин.
2. Мониторинг на целия магазин персонал.
3. Изготвяне на бюджета магазина.
4. Поддържане на магазин документация, изготвяне и изпращане на отчети и документи в съответствие с установените процедури за докладване.
5. Осигуряване на магазина режим на програмиране.
6. междинни запаси и правилното сметка на стоките.
7. ведомост магазин персонал.
8. Контрол на правилното и непрекъсната работа на съществуващите търговски и хладилна техника, софтуер и системи за измерване, организацията на отстраняване на неизправности.
9. Организация на коректността на изчисленията в съответствие със стандартите, приети от компанията.

изисквания
опит 1. Управителният;
2. Опит в търговията;
3. Ситуацията потребителското PC

условия
Ние предлагаме:
1.Korporativnaya програма за обучение и въведена в позиция;
2. Нови технология, която работи;
професионално развитие 3.Vozmozhnost с Дружеството;
4.Premiya за осигурителен стаж и други плащания;
5.Besplatnye и ваучери за отстъпка за работниците и служителите и техните семейства;
6.Vozmozhnost участие в корпоративни пенсионни програми;

Моля, изпратете автобиография със снимка.
Благодарим Ви за интереса към нашата компания. Вашата автобиография ще се смята за не повече от 14 дни от получаването му.
Ако вашият опит и желания на нуждите и възможностите на фирмата - ние ще се свържем с вас за посочените контакти.
Липсата на отговор в рамките на две седмици, означава, че, за съжаление, в момента ние нямаме подходящи свободни работни места. В този случай, автобиографията си ще се съхранява в нашата база данни, и ако подходяща свободна длъжност ще бъде и в бъдеще, ние ще ви го предложим за преглед.