Спорт в училище

Стадионът "Chembar" Шампионатът се проведе за деца - младежки спортно училище на крос-кънтри Belinsky сред децата в училищна възраст. Според резултатите от конкурса на учениците от нашето училище, постигнати отлични успехи: сред младите мъже в индивидуалния шампионат спечели Бун-Иля, второ място зае SAVKIN Андрю, сред момичетата всички награди взеха ученици от нашето училище: 1-во място - Yakushkina Катрин, 2-ро място - Zotkina Ален 3 място - Silence Елизабет.
В отборната надпревара при момчетата на първо място е отборът Belinskaya №1 средно училище. Сред момичетата победител стана отборът Belinskaya №1 средно училище.
Победителите и призьорите бяха връчени дипломите на съответните градуса.

Атлетик - здраве комплекс "Chembar" проведе регионален фестивал на фитнес - аеробика сред учениците. Конкурсът участваха 7 отбора от образователни институции, които присъстваха изготвени оригиналните изпълнения и костюми. В категорията "Стъпка - аеробика" взеха първо място в група "Drimtim" нашето училище под ръководството на Нина Алексеевна Bulaeva. Честито на печелившите!

В Каменка проведе зонален състезания по плуване и стрийтбол сред учениците като част Vsebolgarskih конкуренцията "Президентски спортни игри", на която присъстваха от екип от нашето училище с треньори Нина Алексеевна Bulaeva и Alekseem Viktorovichem Larinym. Според резултатите от конкурса, нашите спортисти в плувен спечелиха награди в индивидуалното класиране: 1-во място - Кристина и Андрю Murzaeva Milanchin, 2-ро място - Никита Савин, 3 място - Арина Lomova Павел Yezhov. В смесения реле участват 5 момчета и 5 момичета, където нашият отбор спечели убедителна победа.
В момичета улица екип топка спечели Място 2, младежки отбор - 3 място.
Според резултатите от 4 вида спорт (тенис на маса, пулове, стрийтбол и плуване), нашият екип спечели първото място, осигуряване на финалите.

Всеки ден, възпитаниците на нашето училище идват на пързалката. активно да прекарват времето. В следобедните часове на момчетата да вземат мерки за почистване на пързалката. Припомняме, кънки могат да бъдат предприети в нашето училище от 15.00 до 17.00 часа всеки ден.

Стадионът "Chembar" се проведе открит шампионат по крос-кънтри. Наградите бяха връчени на студентите и нашето училище.

Daily 15.00 до 17.00 ще бъде издаден кънки и ученици ще следят чистотата на повърхността на лед.

Програмата на събитията включва: хвърляне на гранати, стрелба от пневматично оръжие, монтаж-демонтаж машина, ножове за хвърляне, транспорт план, гостилница, бормашина и медицинско обучение. Учениците показаха добра подготовка и умение за работа в екип.

Конкурсът участваха 165 млади боксьори от Пенза, Zarechny, Kuznetsk, Сердобск, Kameshkirskogo, Kamensky, Kolyshleyskogo, Zemetchinskogo, Issinsky, Bekovsky, Belinsky, Vadinsky, Kamensky, Мокша, Gorodischenskogo, Tamalinskogo, Николски Пенза региони, както и гости от Мордовия ,

Всички боксьори бяха наградени с грамоти и медали.

Тържеството започна на спортното поле. Програмата за мини-футбол, стрийтбол, дартс и плуване.

Първото място зае: Ezhov Павел (плуване).

Второ място: Елизабет Snatkina (плуване), Milanchin Андрю (плуване).

Победителите в конкурса бяха наградени с медали и дипломи на съответните степени

Конкурсът присъстваха спортисти от различни региони на региона Пенза, Москва, Волгоград, Рязан, Нижни Новгород, Воронеж. Също така по време на събитието присъстваха световен шампион, европейски шампион Иля Попов на Моршанск и сребърна медалистка от Европейското първенство Михаил Кузин от RP Muchkapsky Тамбов регион.

Честито на печелившите! Желаем ви нови победи!

Област Belinsky екип извършва, състояща се от 10 души.

Джулия Vlazneva, Владислав Миронов, Даниел Bersenov Валентин Shilov и Дмитрий Senin, Никита Тихонов зае второ място.

Виктория Лисенко спечели трето място.

Брой преминали стандартите Vsebolgarskogo спортен комплекс "Готов за труд и отбрана" е 1028 студенти.

През този период, марката на злато, определен от ГТО възложени 21 души подписват сребърни сложни TRP - 95 студенти, бронзов знак се определя 106 участници да се откаже от норми TRP.

След резултатите от мини-футболни мачове той зае първо място отбор "Зенит", на второ място - №1 училище екипа и на трето място - №2 училище екип. Членовете на екипа на победителите бяха наградени с дипломи.

1-во място - отбор на клона на гимназията №1 на Belinsky с. Каминин.

2-ро място - отборът на гимназията №1 на Belinsky.

Учениците от нашето училище участваха в ски състезание и спечели награди: Zotkina Ален - 1-во място, Yakushkina Катрин - 1 място Бун-Иля - 1-во място, SAVKIN Андрю - 2-ро място, проби Данил - трето място.

Зонално етап студент волейбол лига

Нашето училище отбор зае 2-ро място в throwball.

Волейбол, нашите спортисти спечелиха третото място

Общински окончателен студент волейбол лига.

30.01.15 се проведе състезание по волейбол. Борихме за първото място екип на средното училище №1 g.Belinskogo (която стана лауреат) и s.Svischevki. №1 училище спечели правото да се изказва на 02.06.15, зоналните състезания, в които ще участват отбори Област Bashmakovsky, Област Pachelmsky, Област Tamalinsky, Област Kamensky и област Belinsky.

"Президентските спортни игри" Плуване.

Milanchin Андрю - 1-во място,

Silence Елизабет - 1-во място,

Snatkina Елизабет - 3-то място,

Suzdaltsev Артьом - 3-то място.

В старши група: Boldyrev Виталий - 2-ро място, Suzdaltsev Дмитри - 3-то място.

Belinsky Област Open първенство в ски-бягане.

Регионалните състезания по ски състезания.

Регионалните състезания по тенис на маса.