Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Виктория
Активен участник в София

Това е моята покупка на изложбата "Нева Банки". Аз нарочно отидох на щанда Vov, исках да опитам техните сенки и червила. Освен това, аз търсех някакъв тъмен лилав цвят и аз го намерите тук.

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Имаме сенки Vov в отделни опаковки и там пълнене на чашите, можете да сглобите своите мозайка. Violet Взех веднага, а те са напълно оправдани очакванията ми. Светлорозови nyudovogo взе да се направи, но това е просто ужасно, не дава цвят на клепачите. Ако лилаво е много пигментирана, светлината, а напротив. полупрозрачни (това е една и съща история със светлина odnushke Art Deco), то не е пигментирана сянка, дори когато наслояване тях почти невидим. Така че сега те могат да се използват само под склона, добре, или като база под сянката на светлина, въпреки че използвам база в стил Арт Деко. Мисля, че снимката по-долу ще разберете защо. Заснемането светло розово за очите, не, т. За. Снимките на нищо, те са почти невидими за очите (дори и на любимия основа).

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Violet (T391 патладжан) поставен върху основа, без база, те не изглеждат толкова богат. Носени по цял ден, не изкъпани, отстранява лесно mitselyarkoy.

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Refila обем 1 - 4.5 гр. Цена - 200 стр. Просто супер сянка за цената. Но с светло розово приплъзване излезе, но това лилаво - новата ми любов.

Това като upakovochku те се продават. Отделно придобити магнитна мозайка 3 tenyushki (paletka 200 рубли.), Въпреки че третото сянка не е избрал може по друг път. Единственият отрицателен за палети пълнене на чашите - тя не остане в ясна, тя се затваря капака трябва да нещо, което да натиснете надолу.

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Тук е въведение към Vov аз го направих. Следващия път ще пиша за червилото, е необходимо да се тества все още, но аз вече го харесва.

PS: Аз ще добавя още няколко fotochek използвате тези сенки сдвоени с другите.

с вар odnushke ArtDeco

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

С бледо розово odnushke Clinic

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

С магента оттенък от стария мозайка Givenchy

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Както можете да видите всички лилави има различно поведение, както и нюанси на лилаво, също се оказва по-различно.

Виктория. Знам какво искаш да кажеш. Днес беше в Riv Goshe: взе всичко от списъка, и се опита да не гледа отстрани, за да не получат прекалено много. О, аз едва ли може да устои.

Но по пътя на лилави нюанси. Съпругът ми е представен на NG paletochku сянка Estee Lauder. Тук има и много необичайно, по мое мнение лилаво, бих нарекъл това френско грозде.

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Сенките за очи Vov remeque m238 Misty Rose и t391 патладжан

Тук наистина ми харесва! За всеки си лилаво. и след това цветът е това коварно. Колко пъти сте виждали момичетата на този цвят в грима като натъртване