Работни места и работа в компанията - създател на Юта комфорт - София, търсене на работа

Юта - създателят на комфорт - София

Отговорности: Раздаване на листовки в подземния работата на станцията на метрото Невски проспект Изисквания: Активни комуникативни умения устойчивост на натиск от целенасочени Условия: Гъвкаво работно време (6 часа на ден) 1200 рубли 6 часа на непълно работно време, на територията.

Преди 1 ден career.ru

Довършване вагон 70 000P

Jutta-създател на комфорт - София (м. Avtovo)

Условия за работа с GCR (стени тавани арх отвори и така нататък.) Подови настилки (подготовка - изостава на дъската) полагане подови настилки: ламиниран паркет балатум и др Тавани: Армстронг PVC багажник GCR-качество и високо качество на финала ..

преди 3 дни job.ru

Плочка-мозайка от 70 000P

Условия облицовани бани тоалетните от паркет и теракот различни видове (керамична мозайка порцелан декоративни от естествен камък, и т.н.) обекти- отделни апартаменти. - ново строителство на вторичния пълно работно време, постоянни.

Продадени билети от 40 000P

Отговорности: Продажба на билети за театър (Front Street) Изисквания: Active търговски похват Diligence отговорност Integrity Условия: График 11: 00-20: 00 S / N 40 000 рубли. Пълен работен ден

преди 2 седмици с career.ru

Продадени билети от 26 000P

Юта - създателят на комфорт - София (м. Avtovo)

Изисква активно търговски похват трудолюбие Отговорност Integrity Опит в продажбите насърчавани Отговорности: продажба на билети за театър (Front Street) Условия: График 2/2 S / N 25000 Graph пети rab.nedelya 12: 00-18: 00 3 / п 40000 приятелски.

Преди 1 ден avito.ru

Работник поддръжка от 45 000P

JCat.ru - София (м Адмиралтейството.)

Vacancy Company. SC Северен регион Основната дейност на SC Северен регион е строителството и реконструкцията на сгради и съоръжения. Задължения. Извършване на допълнителни работи на строителния обект (укрепване на основата на сградата).

2 часа преди с hh.ru

Заместник-генерален директор главен изпълнител организационна. По договаряне

Unisto Petrostal, група от фирми - София

Голяма строително-инвестиционна холдингова компания във връзка с увеличаване на обема на работа приканва заместник-генералния директор на общите отговорности на изпълнителя: Управление и организация на общите и техни служители, които отговарят за производството (в тонове.

Преди една минута с hh.ru