Работни места и работа директор на ветеринарната клиника - Краснодар, търсене на работа

персонала на органа - Краснодар

Мрежа veterinarnayaklinika. работещи на територията на Ростов. Конкурс за позицията главен лекар veterinarnoykliniki на. Задачи и отговорности: Оперативна. работата на подчинените си; Контрол на медицинската дейност и ветеринарен персонал; Провеждане.

преди 4 дни zarplata.ru

Ветеринарни консултант (в Москва) договор

ANCOR Professional - Краснодар

сътрудничество с veterinarnymiklinikami (промоция на национални проекти за сътрудничество с veterinarnymiklinikami); Отглеждане. Познаване на продуктите на компанията сред ветеринарни специалисти.

Преди 4 седмици hh.ru

Ветеринарен лекар договор

Албатрос - Краснодар

veterinarnyhklinik на мрежата "Вентура" изискват ветеринарните лекари с опит. Задължения. използването на модерно оборудване Наличие на условия по-високи ветеринарни образование: Работете в близост.

9 месеца преди hh.ru

Ветеринарни договор асистент

Клиника - Краснодар

Job график Описание подмяна. Плащане с резултатите от интервюто. Задължения за инспекция на животните и диагностицират заболяванията си и наранявания. Извършва изследвания на причините за възникване, заболявания на процесите на развитие животни.

преди 3 седмици students.superjob.ru

Юдина Янина Павловна - Краснодар

Мрежата е съвкупност от veterinarnyhklinik Aibolit ветеринарни лекари, експертни познания и опит. отваряне нощна смяна изисква ежедневно ветеринарен vrach.Trebovaniya: опит с. Това зависи от опита и знанията на ветеринарен лекар индустрия: медицина, фармация.

преди 2 седмици с avito.ru

Помощник-директор по административните стъпки. 20 000-30 000P

Santal 23 - Краснодар

Помощник-директор на административно - икономическата дейност в новите клиники, да се осигури функционирането на офис и клиника (офиса; вода; мебелни аксесоари с клиенти и наематели Клиника надзор на Амбър, 37. Изисквания ...

3 месеца преди hh.ru

Главен ветеринарен на 70 000P

управление и стратегическо планиране на клиниката; Човешки ресурси. подчинените; Контрол на медицинската дейност и ветеринарен персонал; Провеждане. конгреси и във водещи клиники в страната; Голяма самостоятелна диагностика.

преди 4 дни rabotavgorode.ru

Ветеринарен лекар асистент 12 000-16 000P

Отговорности: Извършване на ветеринарно назначение. Провеждане инфузия. Ветеринарното образование или обучение по специалност ветеринарен лекар. Условия: Работа в новата клиника. перспективите за кариера на ветеринарен лекар. Opportunity.

Преди 1 година career.ru

Тя изисква договор с ветеринарен лекар асистент

- Краснодар

Veterinarnoyklinike "Safari" изисква ветеринарна медицинска сестра или ветеринарен лекар, за да завършите. професионално израстване. Ветеринарни образование или обучение. Изисквания за помощник ветеринарен лекар: сценични ветеринарно назначение. Провеждане.

преди 2 месеца domkadrov.ru