Работа в здравеопазването медицински център в България

фирмени услуги за продажба в рамките на нашите възможности входящи повиквания, изходящи обаждания на студени води. Поддържане на клиентската база. Извършване prodazh.Obrazovanie план: професионален опит: 1 до 3 PC желанието на потребителя да работи в областта на продажбите на услуги. Отвореност, отговорност, активност, желание да печелят. Задължително опит собственост студени обаждания от един милион години

Изследване и лечение на пациенти narcological назначаване разбира фармакотерапия, прилагането на ограничителни процедури, медицинска документация, вкл в електронен vide.Obrazovanie: .. висше опит: от 3 до 6 Опит 5 години Наличие на висшето медицинско образование диплома имат валиден сертификат , специалност желание на потребителя реанимация компютър за работа! Отговорност, точност, желателно е да има ток сертифициране в други специалности

Контрол на младши и среден медицински персонал. График на работа и tabelirovanie персонал. Контрол на спазването на санитарно-епидемиологично режим. Контролирайте наличността и осигуряване на лекарствени шкафове и консумативи, като се вземат предвид разходите им. Провеждане на необходимата медицинска документация. Otchetnost.Obrazovanie: средно специално изживяване: 3 до 6 Образование - висше / средно специално здраве; обучение. Опит в или наркоманиите психиатрия. Човек трябва да има валиден сертификат "медицински сестри.

Отговорности: оценка и лечение на пациенти narcological назначаване фармакотерапия Разбира се, прилагането на ограничителни процедури, медицинска документация, вкл електронен път ...

условия: формулирането на бонус безплатен кетъринг труда Заплата + podrabotok променливо графичен приятелски настроен персонал

Изисквания: 5-годишен опит на висшето медицинско образование диплома съществуване на валиден сертификат по специалността желанието на потребителя реанимация компютър за работа! отговорност, точност.

отговорности: контрол върху работата на младши и среден медицински персонал. съставяне на графици за работа и tabelirovanie персонал. следи за спазването на санитарно-епидемиологично режим. контролира наличността и осигуряване на лекарствени шкафове и консумативи, като се вземат предвид разходите им. поддържане на адекватни медицински данни. отчети.

условия: формализирането на Кодекса на труда. комфортни условия на труд, с модерно оборудване. приятелски настроен персонал.

Изисквания: образование - висше / средно специално медицинско; обучение. опит в наркомании.

За да си намерят работа в България бързо, поставете автобиографията си