Кубан и Зенит играе наравно в България национално първенство по футбол - български вестник

В неделя вечер, в мач от 24-ия кръг от националния шампионат по футбол във Висшата лига "Кубан" в своята област е изготвен с "Зенит" - 0: 0 (0: 0). След тази среща клуб Санкт Петербург, водещ на турнира, вкара 56 точки и продължава в продължение на осем точки преднина на второто идване на ФК "Краснодар".

София - Севиля - София - Краснодар: този въздушен маршрут проследи график игри тази седмица за "Зенит". В Кубан капитал летище чартърния полет с 21 играчи в синьо-бяло-синьо-кацна в събота следобед. На борда е имало пропуснати поради две "жълт картон" мач с "Кубан" Гаре и Кришито и ранени в чашата битки в Испания и Mogilevtsev Тимошчук.

Но в добро здраве са отпочинали Хълк, Дани Smolnikov - лидери на екипа, който, поради лишаване от право да се гледа на това като защитна крепост, "Зенит" andalusiytsy в четвъртфиналите на Лига Европа все още се силна буря в последния момент.

В превюто за мача в официалния сайт на "Зенит" материала дойде от подробното описание на паднал на противника си днес много проблеми (тук си спомнят и неуспешен смяна на треньори, и слаба игра в атака, и драстично намаляване на ефективността на действията на своя главен диригент Попов, и напълно нарушения връзка с вентилатори им).

И завършва с всички най-известните прогнозата през изминалата халфовата шампион на първенството на СССР през 1984 г. в "Зенит" Сергей Vedeneyeva.

- Всички аргументи в полза на "Кубан", освен това поле на домакините в този мач не носят. Екипът вече е в състояние на депресия за дълго време и не спечели. Опитите на Краснодар Леонид Кючюк поставени модерен футбол досега няма резултат, освен гъста игра в отбрана, не донесе - каза Vedeneev. - В "Зенит" е почивка преди мач групата на основните играчи, които трябва да съобщите на екипа ни победа.

В действителност, "Кубан" последните няколко седмици пребивава в защита на отдалечен информация "шкаф": победи - достатъчно, за да се закълне (и тук също поражението на "Краснодар" в предишния кръг, в присъствието на 26 хиляди зрители по принцип дерби), финансовото положение - далеч от успешното (едва наскоро клубът е платил дълговете си към играчите), перспективите турнир през този сезон - скучна. В резултат на това около много отбори гъмжеше стада слуховете, че генералният директор на ФК "Кубан" Evgeniyu Muravevu трябва непрекъснато да се опровергае.

Не е имало такива ритуал и тази седмица, когато градът е в близост до екипа на хора изведнъж започна да говори за предстоящото пристигане на клуба (или старши треньор, или като старши мениджър) Валери Карпин. Причината за това е личното присъствие "Спартак" бившият треньор само за дербито.

Ето защо, в тази ситуация, всеки резултат от мача с "Зенит" ( "RG" го онлайн traslyatsii доведе) до Краснодар фатално, очевидно, не е било.

"Кубан" (Краснодар) - "Зенит" (София) - 0: 0 (0: 0).

"Кубан": Belenov, Eshenko, Shunich, Shandala Sosnin Tkachev, Рабиу (Kulik, 89) Kabore, Ignat'ev (Melgarejo, 64), Popov, Almeida (balde, 78).

"Zenith": Lodygin, Smolnikov, Garay, Neto, Lomberts Шатов (Аршавин 87), Witsel, RYAZANTSEV (Rondon, 60), Дани, Halk.

Предупреждения: Рабиу, 10, Sosnin, 59 - "Кубан"; Neto, 30, Halk, 90 + 1 - на "Zenith".

Съдии: Егоров (Саранск), Kobzev (София), Tcheltsov (София).

Пазете цялата седмица в областния център на прекрасното пролетно време в нощта на събота, неделя, уви, аз дадох някои зло циклон. И в следобедните часове, след като в Химки започна си мач ЦСКА и "Краснодар" - докато официално Останалите претенденти за трона на шампионата - Краснодар и всички напълно покрита с воал на студен дъжд.

Събрани футболните фенове може да отнеме само комфорт в армията и "биковете" по всяко време, нападнати снеговалеж.

В тези зимата природа ЦСКА играе с равенство (1: 1) с второ място отива на "Краснодар" и не успя да се намали разстоянието на четири точки от южняците (44 срещу 48). Така че, в случай на Виктория, "Зенит" в мач с "Кубан" разликата между основния преследвач Петроград ще достигне марката в пространството на десет точки. С шест кръга до финала ще означава едно нещо: коронацията на Петроград в началото на първенството, е вероятно да се случи в близко бъдеще ...

Ментор майстори Леонид Кючюк отново драстично пренарежда състава (петте нови играчи идват в въз основа на сравнение на цени за мача срещу "Краснодар"), като че ли се опитва да отгатне отново "schastilivoe" комбинация. Освен това, позицията на шока, вместо напред Balde появи Алмейда, който не притежава нищо от действията му показа силата на играча срещу Португалия. Гости промени в Андре Вилаш-Боаш, са свързани главно с преустановяване и наранявания. Както и в мача срещу "Севиля" в областта се появи като пет защитници (в това число три централно - Гаре, Нето и Lombaerts). В района на лагера, както се очаква при липса на Havi Garsiya и Timoshchuka, отива Witsel. И Хълк се проведе на мястото на атаката.

За щастие, дъждът преди началния съдийски сигнал все още се спря, давайки възможност за противника да покаже перфектно издържат тест елемент зелена морава комбинаторни футбол. В началото на тази успяхме повече гости: Дани, Шатов и Хълк бързо се измества към атаката, създавайки напрежение в наказанието на район "Кубан". След trehhodovki Шатов - Хълк - Гаре 7-та минута, дори може да си отворите сметка, но Shandan трябваше да донесе топката от един празен ъгъл с глава Гаре. Още десет минути по-късно Belenov ясно взеха топката, след като удари Smolnikova от фаул. Краснодар също работи доста активно се опитва да окаже натиск върху Зенит целия терен. В допълнение, и нанесъл няколко удари по далечна vorototam Петроград, но неточно.

Първите истински голови шансове, създадени домакини. След 24 минути игра, Попов от гол-линията на ляво подаде топката на противоположния ъгъл на мрежата, има Tkachev я е препратила на Алмейда, който успя от пет метра не получи главата му отдясно на празен ъгъл Lodygina. След това, "Кубан" е два пъти проведено бързо брояч (те организираха Попов). Въпреки това, в края на своите играчи жълто-зелен действал прекалено гладко.

Изненадващо, през цялото време никога заплаши портите на Кубан Хълк: бразилски, веднага след като се озова с топката, защитниците бяха изпълнени заедно, а след това ние тримата.

В началото на втората половина на Зенит очевидно напълно реализирани във всеки повишено емоционално настроение днес играе "Кубан", взе топката под общия контрол. И въпреки че няма нищо опасно пред вратата те създават за дълго време, не е било възможно, но контраатаките на домакините и те напълно унищожена. Постепенно Petrograders напълно заключен домакини на тяхна страна, обсипани наказание (Хълк на 61-та минута бе близо 22 метра навътре в горния ъгъл на вратата). Скоро по-нататъшно увеличаване на налягането на терена се появи и нападателят Рондон.

Въпреки Краснодар с това натиснете десния и изход към левия фланг на халфовата линия парагвайски Melgarejo и да се проведе в средата на часовите няколко атаки. В една сцена Lodygin изход надхвърлен покрай топката, но тя може да застрахова Анюков.

След 77 минути игра, най-накрая отбеляза гол от разстояние вляво, за Хълк - Belenov едва извади топката от своя долния ляв ъгъл.

До края на срещата, "Зенит" по времето (което дори да отнеме няколко минути, участващи в играта, и издаден на 87-та минута Андрей Аршавин), но собствениците на този отговарят на техните атаки. Но резултатът, така че никой не успя.