Какво с Akinfeev

Вчера заместник-шампиони на България влязоха в 4-ти квалификационен кръг на Шампионската лига, като победи АЕК в Москва (1: 0). ЦСКА си осигури участието на най-малко груповата фаза на Лига Европа, където червено и синьо ще падне в случай на повреда на крайния етап на селекция в Шампионската лига - ЦСКА съперник ще бъде определен в жребия в петък в Нион. В този случай, в среща с гърци травма в коляното, получена вратар Игор Акинфеев в близко бъдеще тя ще бъде проучване.

Като преди седмица в Атина значително предимство от два гола, ЦСКА не само го държи у дома си, и отново печели. Любопитното е, че московчани отново надмина центриране от корнер. Тъй като и двете пъти в Атина.

Един час след последния съдийски сигнал джербили дойде още една добра новина. Благодарение на победата, "Стяуа" в Чешката република и поражението на Киев "Динамо" в Швейцария, червено и синьо, ще получите тегленето на 4-ти квалификационен кръг между засятите играчите. И избягва срещи с "Севиля", "Ливърпул", "Наполи" и "Спортинг". Главният герой на армията може да се смята за защитник на "Йънг Бойс" Йордан Lotombu. Това беше целта си в 90-ата минута, нокаутиран на турнира Киев.

Сега ЦСКА шансове да получи много по-израснали в група турнира на Шампионската лига. Съгласен съм да премине на "Истанбул ББ" с молдовска бившия защитник на "Москва" Epureanu част от много по-лесно, отколкото на "Ливърпул" с бясна Клоп доведе или "Наполи" с въртеливи стадион.

Въпреки това, оптимизъм преди решителните мачове все още трябва да съдържа.

На първо място, тъй като тя все още не е ясно, диагностика на Akinfeev, които бяха ранени коляното си вчера. И отиде на терена с Игор или без него - разликата е огромна. Който противника.

На второ място, АЕК се оказа прекалено слаб. Атиняни през повечето време изглеждаха напълно изгубени. Нищо друго освен ненужен бруталност и гафове не помнят ", бившият Bolgariyane" Враниеш, Чосич, Марко Livaja. Украински Chygrynskiy, зад които има опит да играе в "Барселона", също подвизи не са маркирани.

На трето място, ЦСКА дори срещу такъв противник успя да направи своите фенове нервна. Гърци нарочно право да достатъчно свободно да държи топката. Но тук е парадокс: прави и скучно, гостите могат да се възползват от него не, но след червения синьо почивката дойде с сами с проблема.

Първият звънец звънна в 63-та минута. Швед Йохансон даде удар от разстояние, и Akinfeev сблъсъци цена командването бар ефектно спасяване. Бившият нападател "Ruby" Марко Livaja включва за пръв път довършителни работи, управляван на кратко разстояние над удар.

След още пет минути на синята линия е дала "огън" Васин. За пореден път. Тъй като той не е бил насърчаван на пресконференция Виктор Гончаренко, но това не променя факта, че след серия от гафове защитник ясно загубили доверие. Той се опита да изпълни Васин, тромаво хвърляне на главата топката към Akinfeev - загадка. Само nerastoropost Mantalosa спаси домакините от гол - вратарят успя да изпревари гръцката и чукна топката с юмрук. Сметка по това време все още е 0: 0. Резултат АЕК и всичко можеше да се оказа много по-тъжна.

В самия край Akinfeev отново за дълго време, за да се проведе на коляното му. Този път, след меле нападател на гостите. Според генералният директор на ЦСКА Роман Babayev, Игор силно натъртване. Надяваме се, че всичко ще бъде. След изпълнение на армията куца защитата скърцане ...