изисквания за освобождаване от отговорност съгласно evsk, тайландски бокс

Майстор на спорта на България МЕЖДУНАРОДЕН КЛАС

1-3 места в Световната купа; 1-2 място на Европейското първенство; 1-2 места в Световната купа, при условие, че: В конкурса участваха екипи от най-малко 12 страни, спортистът спечели най-малко 3 победи; 1-во място на международния турнир (одобрен IAMTE), при условие че: конкуренцията участват отбори на най-малко 15 страни на, спортистът спечели най-малко 3 победи.

Майстор на спорта на България

Кандидат майстор на спорта

2-3 места на българския турнир от клас А, при условие че: - В конкурса участваха екипи от най-малко 12 региони (републики, територии, региони); - спортист спечели най-малко 3 победи над състезатели не по-малко от MMR. 1-2 места на българския турнир се проведе на FTBR план, при условие, че: - в конкурса участват екипи от най-малко 6 области (републики, територии, региони); - спортист спечели най-малко 3 победи над състезатели не по-малко от MMR. 1-2 на мястото на региона (република, област) шампионат, при условие че: - най-малко спортист вкара 3 победи над състезатели не по-ниски КНГ.

Печалба през годината 12 съотношението на разреждане II състезатели в конкурс не по-ниска общоградска.

II ниво и младши ниво I

Печалба през годината 10 победи над спортисти II или III разрядни младежки състезания всеки мащаб.

III-цифрова младши ниво II

Печалба през годината 6 победи над състезатели, които нямат спортен категория в състезания от различен мащаб.

Клас "А" - на български турнир официално одобрени от Комитета за държавна Спорт от България и Федерацията на тайландски бокс България и е включена в графика на спортни събития.

УСЛОВИЯ ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ ОТГОВОРНОСТ ИЗИСКВАНИЯ

1. Tie-боксьори 2, 3 и изхвърлянето Junior могат да се появят в конкуренция с само тай-боксьори съседни бита. 2. тайландските боксьори млад и възрастен 1 разряд могат да се появят с НКК и държавите-членки. 3. Побеждаването спортисти по-висок разряд оценява като 2 побеждавайки спортисти, преминаващи към него по-нисък разряд. 4. Когато за освобождаване от отговорност, победата е опит за същия спортист, той се смята за една победа. 5. Изпълнението на изискванията на малко време се брои от датата на първото до последното победата. 6. Victory записано по технически причини, не се броят