Хърватия - Испания - 2 1 pireneytsy balkantsev отстъпени първото място в групата

Испанците ще играят в 1/8 финала срещу Италия

Екипи от Хърватия и Испания тази вечер обсъдени за първото място в Група D. Екипът на Висенте дел Боске, който е един от основните фаворити на турнира е на първа позиция с шест точки. Хървати, разполага с мощна структура в актива имаше четири точки. В допълнение, екипът на Чехия в паралелния мача опитва да победи турския отбор да вземе трето място, а в случай на поражение от хървати, и се състезава за втория. Но всички от тази група в крайна сметка обърна към крайно краката!

90 + 5 "и да завърши втората ни ининг и в двете игри!

90 + 5 'Така че Испания може да отбележи. Силва почистват от левия край на наказанието на вратаря на линия. Но има защитник чукна топката.

90 + 3 "Испанците са в последната атака. И това не успя. Очевидно, това е всичко.

90 + 1 Три минути се добавят към играта. И Марко Пиаца наляво. Дойде Duzhe Chop хървати.

87 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! О, Боже, какво е отбелязан гол хървати! Просто Aduriz поразен от наказанието и се удари в защитник. В резултат на това на моментната контраатаката и топката се дава на ляво на Перишич. Той почти достигна предната и изстрел към вратата от строга ъгъл. Отеквайки от протектора на стъпалото, която дръпна де Гея и топката лети в мрежата на испанците. Уау!

84 'Тиаго Алкантара и промените Фабрегас.

80 'Марко Хорн остави хървати. Дойде Матео Ковачич.

78 "Но испанците aktivnichal порта Субашич. Нахранете право и Aduriz опитваше да пробие главата му. Но Чорлука да избие топката в корнер. Подаване Корнер и Рамос удари високо глава.

75 'Ракитич нарушил правилата на испанската страна на полето. Shot от гледна точка на самата нарушение халфа "Барселона", но много над портата удари Иван.

72 "Но съдията не остави хърватските протестите пренебрегнати. Сърна получи "жълт картон", за да разговаря и Vrsaljko - за нарушение на Силвио.

71 'Взех! Субашич пое наказанието! Така че, както се казва футболисти, той наистина не беше. Серхио Рамос се удари с "точка", и вратарят отби топката, показвайки отлична реакция. Довършителните не е била дадена игра партньор Рамос. Брилянтно играе от хървати в този момент.

69 'наказание! Испанците са спечелили 11-метров пряк свободен удар. Vrsaljko избута Силва по мнение на съдията в наказателното поле. На повторението показва, че нарушението на напълно случаен принцип. Хървати в шок от подобни действия Kuijpers!

67 "И това Рамос трябваше да заколи хърватите след изпълнение на корнер! Но ударът му от границата на наказателното поле, премина малко встрани от дясната греда гол Субашич.

66 'Alba Beal испански. Шина обвивка proshel.I заместване испанци. Morata наляво. Aduriz дойде.

65 "В обектива, наред с други неща, втори гол на Турция отбеляза! Озан Tufan вкара.

64 "В случая. Piazza закачливо започна да се проследи защитниците в друга санкция. В резултат на това той падна, изглежда, не без помощта на противник. Но съдия Kuijpers наказание не съм виждал.

60 "И тук е интересен заместител на испанците. Дел Боске реши да играе в защитата на теглим чертата? Отбранителна полузащитник Бруно Сориано отиде вместо атакува играч Nolito.

57 'и опасността на момента! Corner Хърватия подава безуспешно. Сърна но в крайна сметка получи топката на десния фланг, се премества в предната линия и даде наказанието. Има де Хеа да избие топката с ръка към наказание - право на хърватската futbolistu.Tot веднага набра докосване, но и запази равенството. Снаряда отлетя за Марко Пиаца. Той решил да пробие себе си, а светът премина на сантиметри от гредата.

56 'Хърватите играе добре shtrafnoy.Metrah 25 от портата стоеше топката. Нахранете и само испанците не даде на защитниците на противника да пробие цел. На ъгъла те изчистиха топката.

53 'камара в хърватския наказателното поле отляво и само защитник на хърватите успяха да вземат топката с изваждането от кутията, не позволява да се затвори прохода Morata.

51 'Хърватите през втората половина все още не е извършвани никакви опасни атаки. Предимно те са защитени.

48 'Опасен удар Huanfrana просто се случи това. Право Силва даде топката едва влезе в наказание. Топката на хълбока дойде на гърба на испанците. Той веднага уволнен от там и топката на сантиметри от гредата.

46 "Екипът се върна на терена. И в Бордо и обектива. Второто полувреме започва.

- Равен мач с нас в Бордо. Хървати в малко по-ниско към по-страшен си противник. В резултат на това равенство след полувремето. Ланс същите турците имаха няколко възможности за гола, но можеше да отбележи, че чехите. И повече от веднъж. Въпреки това, докато ситуацията в Група D е както следва: 1. Испания (7 точки), Хърватия 2 (5 точки), 3. Турция (3 точки), 4. Чехия (1 точка).

45 + 2 "и по този начин, сключен през първата половина. Той завършва през обектива, където турците достоен да се бори и да спечели срещу чехите.

45 + 1 'GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Хърватия изравнява! Голямата цел. Перишич клокнат по лявото крило и успя да и даде наказание. Черупката кацна на мрежата на линия и Калинич да докосне "шведът" скок превозваше топката в целта. Красота!

44 'И сега Morata почти изтеглени един по един. Но тук Субашич трябваше по-рано тази топка.

43 'Испанците контролираха топката в наказателното хърватите.

39 "Ето още един добър момент на вратата на Де Хеа. Нахранете в наказателното поле от дясно на испанците, а Перишич в скока победи защитник и стреля с глава. но силно отлетя встрани обхват.

33 'Изиграни хървати доста добър наказание. Хранене в притежание на Де Хеа, и хвърли Чорлука глава центриране от корнер в наказателното, но топката се отклони от испанския съд. От там, той веднага стреля хърватски играч. Но на сантиметри от гредата.

29 "О. Субашич вече е запазена собствената си мрежа. Само три испанци избягали от засадата и бяха готови да затворят партньор за доставки. Но вратарят свършиха и ръката му чукна топката от пряк свободен удар.

26 'Бил Силва с наказание. Но той се удари в стената на футболистите на националния отбор на Хърватия.

25 'Наказание спечелил испанците. Точно пред наказателното поле Субашич. Какво ще се случи?

23 "И това е мощен удар от Силва. На лявото крило, той нанесе удар на дъното. Скачането на топка едва ли се удари в предната част на Субашич. Но от довършителни един от испанците не играят.

22 "Друга изпратен дълбоко центрирана топка от дясното крило в хърватите. Но този път Субашич покрит топката преди да получи противник.

19 'достоен вид Хърватите на фона на внушителната "Червената Fury". И това въпреки факта, че те не разполагат с главния лидер на Модрица.

14 "и това е, това беше? Де Хеа детинска грешка, се позволява да ограби Калинич в собственото си наказателно поле. В резултат на това топката падна на Ракитич, който от наказанието веднага прокара вратаря. Топката лети, изглежда, на вратата, но удари напречната греда, а след това на бара и се блъсна в ръцете на Де Хеа. Невероятния късмет испанците!

12 "И в този мач в Бордо събитие също развиват бързо. Той получи топката в близост до наказание испанци Калинич. И тогава той решава да се пробва пот пред вратата, "Днепър" бившият нападател. Николас се обърна мощен удар, но Де Хеа парира зад ъгъла. Подаване Корнер неуспешен.

10 'и внимание! Сметката за Ланс е отворен. И не победи чехите. след лумбаго десен партньор турския нападател Бурак Йълмаз вкара. Под гредата в горния десен ъгъл се удари. Турците са чехите - 1: 0.

9 "Опасност! И испанците са да вкара втория гол! Минавайки в ляво в наказателното поле, и там Nolito връзка превозваше топката в десния ъгъл на вратата Субашич. Но ракетата пропусна поста малко.

7 'GOOOOOOOOOOOOOOOL! Испания напред! Алваро Мората вкара следващия си гол в турнира. Брилянтно играе pireneytsy тази комбинация. В резултат на това снаряд от Силва попадна право в дясната страна на кутията хърватите на. Там той вдигна Фабрегас, се сприятелил с вратаря и прокара топката над nego.No това не е хит, и мине. И той достигна Morata, който вкара в празен нетна вече.

3 "Едва не са обхванати де Хеа при изкарване на топката от пряк свободен удар на Калинич.

2 "Чудя се как Хърватия ще играе срещу испанците. И все пак balkantsy се опита да вземе топката под контрол, без да дава своя опонент.

1 "и първата половина е в ход! Роден Kyuypers дава отправна съдийски сигнал.

- Представяме ви най-очни ставки на мача Хърватия - Испания.

Хърватия Субашич, Vrsaljko, Перишич, едва, Чорлука, Ракитич, Сърна, Хорн, Калинич, Badelj, Пиаца.

Испания: Де Хеа, Хуан Франсиско Торес, Рамос, Пике, Алба, Бускетс, Иниеста, Силва, Nolito, Фабрегас, Morata.

- В същото време, мачовете от група В са били изпълнени. Украински отбор загуби от Полша (0: 1), както и екипа на Северна Ирландия загуби от Германия (0: 1).

- Добър вечер, дами и футболни фенове! Очакваме заедно с вас днес в продължение на две срещи в екип Група D. Хърватия играе с отбора на Испания и чехите ще се срещнат с турците.

Всъщност интригата на играта в Испания и Хърватия, само едно - дали настоящият европейски шампион ще пропусне първия ред в игра срещу Хърватия.

Въпреки това, чехите ще съзерцават резултатът от тази среща. Екипът от Източна Европа с една точка в джоба трябва да победи вече практически изваден от турнира с Турция. Въпреки това, самите турци - войнствен отбор. Не е фактът, че те лесно три точки позволи на чехите.