Dzintars червило лукс КРЕДО t24

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
Днес ще ви разкажа за един от най-червила, че не използвате често, но това все пак законно заема видно място в чантата ми.

Това червило - първият ми опит да се запознае с козметика на Балтийско Dzintars и би искал да вярвам, не за последен.

Така че, аз се моля да се обичаме и полза - Червило Dzintars на серия Lux Кредо в T24 на сянка.

Какво производителят казва: Съставът на червило Кредо лукс с естествени хранителни вещества и витамини, които хидратират кожата и придават на устните влажен блясък и има приятен плодов аромат. Широката гама от модерни матови и перлени нюанси позволява избора на желания цвят и подчертават стила ви.

Активни съставки: екстракт от водорасли, какаово масло, морски зърнастец петрола, ланолин, пчелен восък, восък канделила, витамин Е и А.

Действие: Осигурява дълготрайна хидратация и защита на устните, тя помага да се поддържа устните мека и еластична, не се претърколи и не се е разпростряло

Това, което имаме: Червило се предлага в синьо случаи с златен "vykrutkoy" и релефни серия златен заглавие на капачката, а на името на фирмата на земята.

Дело достатъчно качествен, чрез издърпване на чантата боли малко трудно. ))

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
Палитрата на червило серия Lux Кредо е много широк, той е (вече!) От 67 тона. Съгласете се, има много да избирате, разбира се, ако сте достатъчно късмет да се намери място, където представени всички тези 67 нюанса. Когато се случи да вземете сянка себе си толкова много, че няма - не е имало повече от 10 цвята ...

И тъй като аз исках да експериментира не само с нова марка, но и с едно докосване, аз избрах доста типичен за себе си цвят - червен, с лек прасковен midtone, доста ярки и наситени.

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
Dzintars червило лукс КРЕДО t24
Това е сянка Lux Кредо T24 изглежда с и без светкавица

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
И това е - в различна светлина

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
При прилагането на червило малко капризен. Въпреки факта, че тя е склонна да се плъзга по устните, червило все още се нуждае всяка втора контрола и задължителното използване на молив. Червило трябва да се прилага внимателно, не много ще вътрешната лигавица на устните, тъй като тя immet лошо собственост мръсни зъби. И с всички други червила не се наблюдава, като само Lux Кредо T24.

Червило върви добре, на живо изглежда страхотно, въпреки че макроса започнах да търся и никъде - за откриване на грешки стават. О, това коварно макро ... След прилагане усеща светлина едва забележимо вкус на фондан. Но само в първите 10 минути, а след това изчезва филц, или просто да свиква, аз не знам, но на вкус е отишъл.

Червило в гънките и не работи в групата не се отлепи, устните не са сухи и пази много добре в продължение на три часа точно. След това - като късмет, ако не се получи лека закуска, а след това червилото слезе равномерно, ако pohlebat улов за чай / кафе, червилото от вътрешната лигавица няма, и тук на пистата ще остане ... Това не е добър външен вид.

В продължение на историята да погледнем Lux Кредо T24 директно "в".

Dzintars червило лукс КРЕДО t24
Резултат: Червило, макар и не често използват, но аз бих казал, че тя все още е удоволствие. Добър текстура, прекрасен полу-влажна повърхност и значителен период от чорапи - определен плюс. Е, това червило не е много "вкусно", а понякога и не отива униформа, така че това не е критично - все още такъв светъл нюанс се изисква редовни актуализации и "вкус" има само първата минута 10. Но зацапани зъби имот червило - това е непростимо и ...

Като цяло, изглежда за червила Dzintars много полезно. ))

Цена: 28-30 USD. (3.5-4 долара)

Използвайте времето: периодично в продължение на шест месеца

Свързани с този запис искания: