Dawn и Мариупол изравни, като вкара един от друг една топка

И двата отбора със сигурност се надяват за по-добър старт в този сезон на страната, още повече, че те прибра съперника си в първия кръг. Въпреки това, "Мариупол" не успя да победи последните съвместно първата класа играчи "Вереш", за да се задоволи с равенство и "Dawn" и на всички загуби от "Стомана" с минимален резултат 0: 1. Това е доста разумна, че вътрешните опозиционни отделенията Юрий Vernidub и Александър Sevidova наистина брои частично реабилитиран в очите на феновете и за постигане на първа победа в турнира.

От началния съдийски сигнал домакините, както се очакваше, отиде напред с голяма сила и вече е на второ минута Артьом Sukhotsky удари от границата на наказателното поле - топката докосна защитник и полетя в ъгъла. "Dawn" по инерция продължава да оказва натиск върху портите на гостите, но без специалните моменти.

Но гостите отблъскват атаките опоненти, започнаха да се организират контраигра му. Първоначално осма минута Вячеслав Churko от левия фланг изведнъж изстрел към вратата Андрея Лунина, но вратарят направи страхотно спасяване, избивайки топката от едната страна. След това, в 11-та минута, след прехвърлянето на правото на всички от една и съща Вячеслав Churko се озоваха без настойничество съперници Сергий Рудик почти линия goalmouth удари главата си над гредата. И накрая, през 16-та минута след пряк свободен удар, назначен в близост до флага левия ъгъл, вратарят направил грешка на изхода, "Dawn" Андрей Лунин, отколкото веднага се възползва от Сергей Yavorsky - 1: 0 пристъпи напред "Мариупол".

Ясно е, че отборът Луганск не очаквах такова развитие, и си върна водачеството в средата на половина. Няколко пъти на играчите, "Dawn" кариран добра комбинация, което завършва с изстрел към вратата, но Artemu Suhotskomu Дмитрий Grechishkin и Владислав Kochergin очевидно не е достатъчно точност. Въпреки това, се наблюдават същите неточни удари и играчите "Мариупол" Дмитрий Myshnev Руслан Kisil.

Нищо по-интересно публика не видях през първата половина и съперниците се оттеглиха за почивка.

Както в началото на играта веднага след почивката, "Dawn" отново водеше атаката голяма сила, и отново, за да не се ползват. В същото време Мариупол в 51-та минута спечели доста обещаващ пряк свободен удар в близост до наказателното поле. Сергей Yavorsky удари дъното на властта - Андрей Лунин това време на игра и взе топката в ръцете си.

В 57-ата минута домакините също създаде критична ситуация след изготвянето дузпа. Той подаде топката Дмитрий Grechishkin и след отстъпката някои от неговите партньори, кожа черупка летяха гол линията само на метър от нея. От вратата "Мариупол" спасен повсеместно Игор Jaworski, ръководител чукат топката извън границите.

Въпреки провала на местно, "Dawn" продължава да атакува и в 70-та минута все пак успя. И ние създадохме гол играчите, които заменят. Владислав Kalytvyntsev разстояние висеше една топка в областта на goalmouth където Юджийн Opanasenko възползва от непоследователност в действията на защитниците на гостите и техните лагери бързо, мощно и точно ударил с Рустам Khudzhamov - 1: 1.

"Мариупол", между другото, също не се отказали от надеждата отново да излезе. В края на мача в 85-ата минута, Сергей Yavorsky отново реших да победи Андрей Лунин силен масовия хит, но скорошно новодошлия "Dawn" вече не се опитва да бъде погрешно. Тъй като, обаче, той е уверен и да се справят с последиците Руслана Kisilya три минути по-късно.

По заповед и ляво. Равенство 1: 1.

"Dawn" - "Мариупол" - 1: 1 (0: 1)

"Dawn". Андрей Лунин Александър Svatok, Артьом Gordienko, Артьом Sukhotsky, Игор Haratin (Eugene Opanasenko, '46), Василий Priyma Владислав Cabaye (Владислав Kalytvyntsev, '46), Владислав Kochergin Дмитрий Grechishkin Руслан Babenko, Паулиньо (Максим Lunov " 59)

"Мариупол". Рустам Khudzhamov, Евгений Neplyah Игор Kiryukhantsev Денис Kozhanov (Максим Бели, '89), Сергей Yavorsky, Сергий Рудик (Виталий Vytsenets, '82), Виталий Koltsov Дмитрий Myshnov Сергей Вакуленко Руслан Kisil, Вячеслав Churko (Сергей Bolbat, '75)

Арбитърът. Александър Derdo (Черно море)

Евгений Opanasenko 70 - Сергей Yavorsky, 16.

Артьом Sukhotsky, 39.

Всичко, което исках да знам за плановете за мачовете на националния отбор феновете

Точно така, няма смисъл, че търсенето от този осакатен.

Едно от предложенията е описано опити dynamy във футбола през последните 15 години. Красив.

"Shakhter" показа голяма смелост, като се проявява на терена. Опитахме се да играем, да бъде с топката.

Ако това ви е за себе си - тогава всички ponyatno.Esli - около Фонсека, той каза точно обратното - по сметка.

Нека бъдем обективни. За момента - 6-0 # 128512;

Yakscho vіn otrimav gromadyanstvo - не vіn legіoner, vіn Ukraїnets. Цзе єdiny sposіb viznachati nalezh.

Би било добре, ако този клоун отбора си поддържа, лети всеки.

hehe.Ne, добре, не Zhdanchikov от Zheki.Hotya е друг mir.My тогава ние се кълнат, разкъса помежду си в интернет, и те стр.

Schaub български разбрах шо не ги спазват, ще трябва да ги взрив боляри и zanyuhanny ботуши брезент.