Българската финала за Купата на мач Локомотив - Кубан определи собственика на трофея през 2018 г.

Локомотив - Кубан, България Cup

За да се определи крайния победител, български Футбол Локомотив - Кубан команди, необходими 120 минути игрово време. За отбора на Краснодар, който е първият финалния мач в кариерата на клуба за Купата на България. Локомотив, удари във финала на турнира, от своя страна, има добър шанс да бъдат рехабилитирани, преди феновете си за катастрофално сезон в националния шампионат, който се възползва от пълното, който печели Купата на България.

Българската финала за Купата на мач Локомотив - Кубан не започна в много високо темпо, екипът избра да играе футбол на закрито, се страхуват да направи грешка и да заложите на контраатаката.

Първата грешка на клуба играчи в Москва на 28-та минута на половина. В една проста ситуация Виталий Денисов не може да получи по футбол снаряд след подаването на хълбока от голямо предимство на халфа "Кубан" Владислав Игнатиев.

До края на полувремето отборът продължи да играе по същия футбол, както и преди вкара гол, а при пробив отиде с резултата от мача Локомотив - Кубан 0: 1.

През втората половина на срещата започна с "Loco" атаки, които се опитаха да спечелят. Кубан избра да играе за сметка и по друг начин ограничаване на темпа на срещата. В средата на половината Локомотив треньорския щаб на започнаха да правят замествания, които са играли на сто процента.

Vypushennyh да замени Роман Павлюченкова, сенегалският нападател Омар Niasse железницата Бай изравни в 73-та минута на финалния мач от турнира за Купата на България Локомотив - Кубан, 1: 1. Локомотив Кубан порта продължи настъплението и имаше добра възможност да излезе напред в резултата, но реферът съдийски сигнал, за да се сложи край на мача не успяха да го направят, и на финалния мач на Купата на България Локомотив - Кубан е продължена с две половини на 15 минути.

Локомотив, след като прекара много енергия, за да отвърне на удара, първият допълнително време по-скоро играе отбраната, той беше доста успешен, а една минута преди почивката Мубарак Boussoufa московчани пренесени отбеляза гол след Алан Касаев.

Нокаутиран играчи "Кубан" удар Alekseya Miranchuka. след индивидуален прохода и стрелбата, която в крайна сметка се оказа последният гол бе отбелязан.

Cup Final България футболен мач Локомотив - Кубан завърши с резултат 3: 1 в полза на Локомотив Москва.

Локомотив (София) - Кубан (Краснодар) 3: 1

Цели на "локомотив": Ниаса 73 'М. Boussoufa 104 ", A. Алексей Миранчук 111'.

Гол "Кубан": V. Игнатиев 28 ".